صفحه اول از گزارش مذکر استاندارد ASNA

استاندارد های موسسه ملی استاندارد آمریکا برای نصب کاشی های شیشه ای استاندارد های جدیدی منتشر شده
توصیه هایی برای ایجاد بهترین تکنیک ها در فرم های شیشه ای بزرگتر مورد نیاز تولیدکننده ها
با تحقیقات گسترده ی صنعتی بر روی اینک چگونه نصب کاشی های شیشه ای رو به پیشرفت باشد، نظریه های اندکی مطرح شد و فورا قواعدی را بکار بردند تا در همه ی سایز ها این کاشی های شیشه ای را توسط همه ی تولید کننده ها تولید کنند.
بر مبنای شیشه های ارائه شده موجود، بر اساس کتاب راهنما مجمع کاشی امریکای شمالی همه ی روش ها برای نصب کاشی های شیشه ای متناسب نیستند و کاشی شیشه ای محصولی با راهبرد های خاص نصب است.
نتایج به دست آمده از تلاش های صنعتی برای تهیه راهبردهای نصب آن ها، ۳ راه پذیرفته شده، عمومی (غیراختصاصی) روش های نصب موزاییک شیشه ای در سال ۲۰۰۶ موسسه ملی استاندارد آمریکا ۱۰۸A خصوصیات را شامل شده.
Hot-off-the-press دو تا ار سه نظریه جدید بر اساس قدمتشان روش هایی ارزشمند هستند که نصاب ها برای سال ها موزاییک ها را (شیشه ای نبودند) نصب میکرده اند، آن ها را با واژگان قدیمی و از مد افتاده ای مانند نصب مرطوب، علاج نم دار، لباس پنیری نام گذاری میکرده اند.سوم نتایج به دست امده از نصب ، استفاده بیشتر روش های مدرن از طریق رقیق کردن لایه ملات یا مواد نگهدار دارای خواص سیمان است (CBU).
به عنوان بخشی از یافته ها که سر انجام برای ماهیت نصب موزاییک های شیشه ای در نظر گرفته خواهد شد؛ ۳ روش جدید موسسه ملی استاندارد آمریکا (A108.14, A108.15, A108.16) میباشد که در کتاب راهنمای مجمع کاشی آمریکای شمالی به آنها اشاره شده است.

کاشی های شیشه ای

چه چیزی نصب کاشی های شبشه ای را از نصب کاشی های سرامیکی معمول متمایز کرده است؟
شفافیت
در حالی که هنوز زیر چتر مشخصات سرامیک اند، شیشه نوعی از سرامیک با کارایی های مشخص که، وقتی که با سرامیک های دیگر با بدنه شیشه ای مقایسه کنیم، یک چالش بزرگتر برای نصاب ها ایجاد میشود.
شاید واضح ترین کارایی بعضی از کاشی های شیشه ای شفافیتشان است. برای این ها باید اطمینان داشته باشیم که ۱۰۰ درصد پوشش بین کاشی و زیر لایه چسینده باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *