رتبه بندی محصولات بهداشتی ساختمانی

انواع لوازم بهداشتی ساختمان

یکی از حائز اهمیت ترین موارد در زمان خرید محصولات بهداشتی که توسط معماران، انبوه سازان، و یا خرده ساختمان سازان باید مورد توجه قرار گیرد رتبه بندی این محصولات است. رتبه بندی محصولات سرامیکی به خریدار کمک میکند تا بهترین محصول را متناسب با انچه که نیاز دارند انتخاب کنند. طبقه بندی محصولات سرامیکی شامل ۵ سطح است که از ۱ تا ۵ طبقه بندی می شود. زمانی که محصولی دارای رتبه ۱ است ضعیف ترین میزان مقاومت، شفافیت لعاب، و عدم نفوذ پذیری اب را در خود داراست و در عین حال بسیار شکننده می باشد.

-محصولات درجه ۲ از محصولات درجه یک بهتراند و از مقاومت بالاتری برخوردارند در عین حال شفافیت و لعاب زیباتری دارند. این محصولات برای مکانهایی که رفت و امد بالاست مناسب نیست.

۳  محصولات سرامیکی و بهداشتی درجه ۳ نور بهتری را انعکاس می دهند و نیز لعاب شفاف تری دارند. این محصولات را می توان در خانه به راحتی مورد استعمال قرار دارد زیرا مقاومت بالاتری نسبت به دو نمونه قبلی دارد. در عین حال لعابی که در این محصولات به کار رفته است متناسب شرایط معمولی می باشد. به همین منظور برای خریدارانی که قصد هزینه کردن زیاد را ندارند این رتبه از محصولات را می توان معرفی کرد.

۴ این رتبه از محصول سرامیکی و چینی بهداشتی کیفیت بسیار بالایی دارد و از سایر محصولات عملکرد بهتری دارد لعاب این محصول بسیار شفاف است و مقاوت ویژه ای در مقابل خیس شدگی و رطوبت زدگی دارد برای مکانهایی که قصد داریم نور بهتری داشته باشیم این محصول مناسب است.

۵ این محصول مناسب دفاتر پزشکان، فروشگاه ها، ادارات و …. می باشد. لعاب و مقاومت این محصول بسیار ان را برای امکان بزرگ مناسب کرده است.

 

منابع: نیک نماشاد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *